City_Girls Fitness

 

[Podať prihlášku]

A o deti je postarané!

° športový tábor° príjemné trénerky
° malý počet detí° pekné prostredie

NOVINKA - poldenný tábor pre tínedžerky 8:00 - 13:00! Už len jeden turnus voľný!

Miesto:  REŠTART - fitko pre ženy, OC Kocka, Seberíniho 14, Bratislava - Ružinov

Vek: od 10 rokov len pre dievčatá

Cena*: 90 Eur

Turnusy: (po-pia) 17. - 21. júl 2017

Čas: 8:00 - 13:00

Počet detí v 1 turnuse: 10 (1 inštruktor pre 10 detí)


Poldenný tábor má tvorivé zázemie v Reštart - fitku pre ženy, v Ružinove, stravovanie je zabezpečené v neďalekej reštaurácii.

[Program] [Mapa]

Pohybový program, cvičenie s certifikovanými trénerkami fitka Reštart, pohyb von je športovo ladený. Program sa začína rannou rozcvičkou, pokračuje teoretickou časťou zameranou na problematiku cvičenia, zdravej výživy a zdravého životného štýlu. Dievčatá sa naučia ako zacvičiť vo fitku i doma. Skontrolujú si svoj bežný jedálniček s výživovou poradkyňou. Naučia sa akými cvičeniami si posilnia chrbát a spevnia telo, ako popracovať na peknej postave a pravidelne samostatne cvičiť. Program je vhodný pre všetky dievčatá vo veku 10 - 18 rokov.

Len dievčatá preto, lebo tábor prebieha v ženskom fitku. Výhodou je, že sa nebude pred kým ostýchať, či s kým nevhodne porovnávať, dievčatá dostanú priestor pre vlastnú tréningovú realizáciu pod dozorom kvalitných tréneriek. Doobedie strávia športovým programom a poobede môžu ísť s kamarátmi prázdninovať! Všetko je pripravené, stačí sa prihlásiť!

*V cene je zahrnutá desiata, obed, pitný režim, program pod vedením tréneriek na 1 turnus (5 pracovných dní); do tábora je možné nastúpiť aj na jednotlivé dni, cena za 1 deň je 20 Eur.


  Turnus

27

28

29

30

  Dátum

  10.-14. júl  

  17.-21. júl  

  14.-18. aug  

  21.-25. aug  

  City_Girls Fitness  

 

voľné